Uniform Agri Sürü Yönetim Sistemi

Uniform-Agri Sürü Yönetim Programı nedir?
 
Gelişmiş bir sürü yönetim ve bir çiftlik yönetim programı olan UNIFORM-Agri, sağım sistemlerinin sürü yönetim programından aldığı verileri kendi veri tabanında derleyerek sizlere çiftliğinizle ilgili bilgileri sunan bir programdır.
 
UNIFORM-Agri, 22’yi aşkın sürü yönetim programıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu markalar ve programlarından önde gelenleri Nedap, De Laval, Gea, BouMatic, Afikim, Panazoo, SAC, SCR, Fullwood’tur. Aynı zamanda farklı markalara ait birden çok sürü yönetim sistemini kullanmaya imkan veren Uniform Agri ile sürünüzü tek bir program üzerinden takip edebilirsiniz.
 
Programın Türkçe dil desteği ile Apple ve Android uygulamaları mevcuttur.
 
UNIFORM-Agri firması, dünyanın dört bir yanındaki süt çiftçileri için yönetim sistemleri geliştiren, satan ve destekleyen uluslararası bir şirkettir.
 
Süt çiftliği verilerini kaydetme ve yönetme konusunda; uzmanlar, önde gelen sağımhane üreticileri, İngiltere’deki süt kayıt şirketleri ve dünya çapında diğer endüstri ortakları ile yakın çalışma ilişkileri geliştiren UNIFORM-Agri, sizlere alabileceğiniz en iyi çiftlik yönetim yazılımı sunmayı amaçlamaktadır.
 
Her gün dünyanın dört bir yanındaki binlerce süt çiftçisi, süt sürülerinde günlük yönetim ve yönetim raporları için UNIFORM yazılımlarına güvenmektedir.
 
UNIFORM-Agri’nin merkez ofisi Hollanda’da olup, Avrupa'nın her yerinden binlerce müşterisiyle en büyük süt yönetimi yazılımı şirketidir.
 
Sezer, 2017 yılından itibaren UNIFORM-Agri programının Türkiye satıcısı olarak faaliyet göstermektedir.