SAĞIM SİSTEMLERİ Büyükbaş Sağım Sistemleri Küçükbaş Sağım Sistemleri SEYYAR SAĞIM MAKİNELERİ Büyükbaş Seyyar Sağım Makineleri Küçükbaş Seyyar Sağım Makineleri SÜRÜ YÖNETİM SİSTEMLERİ Sezer (Nedap Velos) Sezer Sürü Yönetim Sistemleri Nedap Velos Bağımsız Kızgınlık ve Sağlık Takibi Nedap Velos Konum Tespiti ve Sağlık Takibi Uniform Agri Sürü Yönetim Sistemi Tanımlayıcı Cihazlar ÇİFTLİK EKİPMANLARI Yemleme Kilitleri Küçükbaş Sağım Rampası Yemlik Ense Boruları Yatak Durak Demirleri Yemleme Bandı - Konveyör Hayvan Konforu Gübre Yönetimi Ara Bölmeler ve Kapılar Buzağı Ekipmanları Hayvan Bakım Araçları Hayvan Kantarları Yem Kırma Makinesi Diğer Ekipmanlar TAMBURLU SULAMA SİSTEMLERİ Kanatlı Sulama Sistemi Tabancalı Sulama Sistemi Kanatlı ve Tabancalı (Set) Sulama Sistemleri Otomatik Dozajlama Üniteleri Motopomp YEDEK PARÇA Seyyar Makine Yedek Parça Sağım Sistemleri Yedek Parça Meme Sağlığı & Hijyen Çiftlik Ekipmanları Yedek Parça Nedap Yedek Parça Fullwood Yedek Parça Tamburlu Sulama Yedek Parça Diğer Yedek Parça TAMAMLAYICI ÇİFTLİK EKİPMANLARI Yem Karma Makineleri Basınçlı Yıkama Makineleri Köpük Püskürtme Makinesi Elektrikli Termosifonlar Hijyen Ekipmanları Yem Taşıma Aracı Yayık Makinesi Süt Soğutma Ekipmanları Yatay Tip Soğutma Tankları Dikey Tip Soğutma Tankları Süt Transfer Pompaları Süt Ön Soğutucu (Eşanjör) Tank Altı Tartım Sistemleri
x KAPAT

Uniform-Agri Sürü Yönetim Programı nedir?
 
Gelişmiş bir sürü yönetim ve bir çiftlik yönetim programı olan UNIFORM-Agri, sağım sistemlerinin sürü yönetim programından aldığı verileri kendi veri tabanında derleyerek sizlere çiftliğinizle ilgili bilgileri sunan bir programdır.
 
UNIFORM-Agri, 22’yi aşkın sürü yönetim programıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu markalar ve programlarından önde gelenleri Nedap, De Laval, Gea, BouMatic, Afikim, Panazoo, SAC, SCR, Fullwood’tur. Aynı zamanda farklı markalara ait birden çok sürü yönetim sistemini kullanmaya imkan veren Uniform Agri ile sürünüzü tek bir program üzerinden takip edebilirsiniz.
 
Programın Türkçe dil desteği ile Apple ve Android uygulamaları mevcuttur.
 
UNIFORM-Agri firması, dünyanın dört bir yanındaki süt çiftçileri için yönetim sistemleri geliştiren, satan ve destekleyen uluslararası bir şirkettir.
 
Süt çiftliği verilerini kaydetme ve yönetme konusunda; uzmanlar, önde gelen sağımhane üreticileri, İngiltere’deki süt kayıt şirketleri ve dünya çapında diğer endüstri ortakları ile yakın çalışma ilişkileri geliştiren UNIFORM-Agri, sizlere alabileceğiniz en iyi çiftlik yönetim yazılımı sunmayı amaçlamaktadır.
 
Her gün dünyanın dört bir yanındaki binlerce süt çiftçisi, süt sürülerinde günlük yönetim ve yönetim raporları için UNIFORM yazılımlarına güvenmektedir.
 
UNIFORM-Agri’nin merkez ofisi Hollanda’da olup, Avrupa'nın her yerinden binlerce müşterisiyle en büyük süt yönetimi yazılımı şirketidir.
 
Sezer, 2017 yılından itibaren UNIFORM-Agri programının Türkiye satıcısı olarak faaliyet göstermektedir.