SAĞIM SİSTEMLERİ Büyükbaş Sağım Sistemleri Küçükbaş Sağım Sistemleri SEYYAR SAĞIM MAKİNELERİ Büyükbaş Seyyar Sağım Makineleri Küçükbaş Seyyar Sağım Makineleri SÜRÜ YÖNETİM SİSTEMLERİ Sezer (Nedap Velos) Sezer Sürü Yönetim Sistemleri Nedap Velos Bağımsız Kızgınlık ve Sağlık Takibi Nedap Velos Konum Tespiti ve Sağlık Takibi Uniform Agri Sürü Yönetim Sistemi Tanımlayıcı Cihazlar ÇİFTLİK EKİPMANLARI Yemleme Kilitleri Küçükbaş Sağım Rampası Yemlik Ense Boruları Yatak Durak Demirleri Yemleme Bandı - Konveyör Hayvan Konforu Gübre Yönetimi Ara Bölmeler ve Kapılar Buzağı Ekipmanları Hayvan Bakım Araçları Hayvan Kantarları Yem Kırma Makinesi Diğer Ekipmanlar TAMBURLU SULAMA SİSTEMLERİ Kanatlı Sulama Sistemi Tabancalı Sulama Sistemi Kanatlı ve Tabancalı (Set) Sulama Sistemleri Otomatik Dozajlama Üniteleri Motopomp YEDEK PARÇA Seyyar Makine Yedek Parça Sağım Sistemleri Yedek Parça Meme Sağlığı & Hijyen Çiftlik Ekipmanları Yedek Parça Nedap Yedek Parça Fullwood Yedek Parça Tamburlu Sulama Yedek Parça Diğer Yedek Parça TAMAMLAYICI ÇİFTLİK EKİPMANLARI Yem Karma Makineleri Basınçlı Yıkama Makineleri Köpük Püskürtme Makinesi Elektrikli Termosifonlar Hijyen Ekipmanları Yem Taşıma Aracı Yayık Makinesi Süt Soğutma Ekipmanları Yatay Tip Soğutma Tankları Dikey Tip Soğutma Tankları Süt Transfer Pompaları Süt Ön Soğutucu (Eşanjör) Tank Altı Tartım Sistemleri
x KAPAT

Ürün İle İlgili Bilgiler ´Açıklama´ Kısmındadır

Süt üreticisinin dökmüş olduğu sütü kilogram veya litre cinsinden elektronik olarak ölçen baskül tipidir. Bu sistemde tartım elektronik ortamda yapıldığından çok hassas ve elektronik ortamda yapıldığından dolayı çok hassas ve güvenilir sonuçlar vermektedir.Bu sistem sayesinde üretici ve sanayici arasında bütün problemleri ortadan kaldırarak daha güvenilir alışveriş yapılmaktadır.
 
Üstün raporlarlama seçenekleri sayesinde tartıların izlenebilirliğini çok kolaylaştırmaktadır. Raporlar günlük iki tarih arası ve aylık olarak toplam ve bireysel bazda alınabilmektedir.
 
Yeni geliştirdiğimiz elektronik kartlı sistem sayesinde müstahsiller sütlerini kendilerin verilen kartı cihaza okutturarak yapmaktadır. Windows tabanında çalışan Uzay Sütsoft Programı sayesinde kayıtlar ve raporlar SQL veritabanında tutulmaktadır.

Tank Altı Tartım Sistemleri Özellikleri

1-Darbelere dayanıklı IP 68 korumu sınıflı load cell
2-OIML sertifikalı
3-Her tip ve ebatlardaki tanklara uyumlu
4-Kolay ve doğru tartım
5-Yüksek hassasiyet
6-Ekonomik çözüm
7-Süt basküllerimizdeki tüm özelliklere sahip

Süt Basküllerinin Genel Özellikleri

1-Tartım Kazanı
2-Kabul Kazanı
3-Krom Süzgeç
4-Mini Printer
5-Otomatik Dara Alabilme
6-Müşteri Numarası, Kilogram ve Litreyi Aynı Anda Görebilme
7-Firma Bilgilerini Fişe Yazdırma
8-Sınırsız Müstahsil Kaydı
9-Genel Toplama Alabilme
10-Gün Sonu Raporu
11-Gün İçi Öğün Raporu
12-Tarih Aralığına Göre Raporlama
13-Süt Cinsine Göre Raporlama
14-Raporları Yazıcı ve Bilgisayardan Alabilme
15-Yoğunluk Katsayısı Girebilme
16-Farklı Yoğunluklara Göre Süt Alabilme İmkanı
17-Harici Gösterge
18-Araç Üzerinde Çalışabilme
19-Smart(Akıllı) Kartlı Sistem
20-Akülü Gösterge (Opsiyonel)
21-Komple A304 kalite krom
22-Krom Ayarlanabilir Ayak

Süt Toplama Programı

Üretici akıllı smart kartı okutarak; getirdiği sütü tartım haznesine döker.
İlgili kişinin önceden kaydedilmiş olan bilgileri ve dökülen süt miktarı litre cinsinden monitör ekranına çıkar.
Program üzerindeki kolay kullanım tuşları sayesinde raporlamalar tek tuş ile yapılır.
Geniş raporlama seçenekleri sayesinde üretici ile firmalara büyük kolaylık sağlar.
Akıllı smart kartlar kesinlikle kopyalanmaz.
Gelişmiş program sayesinde bilgiler e-posta yoluyla yada program ara yüzü kullanılarak uzak mesafelere bilgi alışverişi sağlanabilir.
Kullanıcılar özel isteğe bağlı program geliştirilebilir alt yapıya sahiptir.

 

İlgilenebileceğinizBenzer Ürünler