Hakkımızda

TARİHÇEMİZ 

SEZER Tarım ve Sağım Teknolojileri'nin resmi kuruluşu 1978 olarak bilinse de, şirket tarihçesi 1950'lerde tarım ekipmanları üretimi ile başlamıştır. Sonrasında (1978) Sezer, üreticilerin daha kolay ve hijyenik sağım yapabilmesi için ailesinin çiftçilik deneyimleri ve gelişen teknoloji ışığında Türkiye'de ilk seyyar sağım makinesini üretmiştir.

O tarihten bu yana, referans bir şirket olarak inovatif, güvenilir ve yüksek kaliteli ürünleri ve entegre çözümleri ile dünyada hayvancılık ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Bugün Sezer, TSE EN ISO 9001:2015, CE kalite ve emniyet standartlarıyla Karacabey/Bursa'da yer alan ana fabrikasında üretiminin büyük kısmını gerçekleştirmekte ve yurtiçinde ve yurtdışında (65 Ülke) oluşturduğu gelişmiş servis-bayi ağıyla hizmet vermektedir.

Sezer'in ayrıca Mustafa Kemalpaşa/Bursa ve Razgrad/Bulgaristan'da da üretim fabrikaları ve Hollanda menşeili NEDAP firmasının Türkiye distribütörlüğü bulunmaktadır. 

VİZYONUMUZ

Üretmiş olduğumuz ürünlerde hayvan refahını ve kullanıcı güvenliğini ön planda tutmak 
Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek hayvan yetiştiricilerinin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak

MİSYONUMUZ
Yenilikçi ve sağlam ürünlerle, satış sonrası etkili servis hizmetleri ve sorumlu yaklaşımımzla hayvan yetiştiricilerinin hayatını kolaylaştırmak,
Ürünlerimizde adil kalite/fiyat/fayda dengesini koruyarak inovatif ürünlerle lider dünya markası olmak.

Tesislerimizden Resimler