Yılların Emekçileri Sezer´İ Tercih Ediyor
YILLARIN EMEKÇİLERİ SEZER´İ TERCİH EDİYOR

  Öncelikle Sezer Tarım ve Sağım Teknolojilerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sezer Tarım, sektörde 40 yılı aşkın süredir deneyimiyle hayvan yetiştiricilerinin, süt sağım ve hayvancılık ekipmanları ihtiyaçlarını, üstün hizmet kalitesiyle ve üretimini yaptığı ürünlerle karşılamaktadır.
 
  Yurtiçinde ve yurtdışında birçok bölgede sağım sistemi ve çiftlik ekipmanları kurulumu gerçekleştiren ve bu alanda lider firmalardan biri olan Sezer Tarım, ürün kalitesi ve satış sonrası servis hizmetleriyle çiftçi/yatırımcı dostu bir firma olarak tanınmaktadır. 
 Sağımhanelerimizin ve çiftlik ekipmanlarımızın planlama, montaj ve işletmesinde öne çıkan hususlar aşağıda sunulmuştur:
   -  Hayvan refahına uygunluk
   -  İnekleriniz için hassas sağım
   -  Yüksek süt verimi ve sağım zamanının azaltılması için gerekli olan altyapı ve planlama
   -  Modüler sistem sayesinde genişlemeye uygun altyapı
   -  Kurulum sonrası yaygın servis, yedek parça ve uzman personel desteği
   -  Kurulum sonrası düşük bakım ve işletme maliyeti

 ~   1978'DEN GÜNÜMÜZE   ~

  Türkiye'nin ilk yerli seyyar süt sağma makinesi üreticisi olan SEZER Tarım ve Sağım Teknolojileri,çiftçilerin daha kolay,daha hijyenik sağım gerçekleştirebilmesi ve hayvancılık ile tarımsal alandaki ekipman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 1978 yılında kurulmuştur.SEZER markası, kurulduğundan bu yana kalitesi ve deneyimiyle paralel olarak gelişen üretim ve satış alanıyla her zaman "ilk"lerin ve "en"lerin arasında yer almış ve yer almaya devam etmektedir.

 Kurulduğu günden bu yana kalitesi ve edindiği deneyimle hayvan yetiştiricilerinin ihtiyaçlarını karşılayan Sezer Tarım; halihazırda sağım sistemleri, çiftlik ekipmanları, tamburlu sulama sistemleri ve bütün bu ürünlere ait yedek parça üretimiyle dört ana kolda faaliyet göstermektedir. Sezer Tarım bu faaliyetlerini; Karacabey/Bursa'da bulunan ana fabrikası ile Mustafakemalpaşa/Bursa ve Razgrad/Bulgaristan’da bulunan fabrikalarında, ISO 9001:2008, TSE ve CE kalite belgesi ve emniyet direktiflerine uygun olarak, alanında uzman 160’ı aşkın çalışanı ile gerçekleştirmektedir.